Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

BENDRADARBIAVIMO PASIŪLYMAS

2017-01-11

Gerb. Seniūne,

Makalius.lt, populiariausio turizmo portalo Lietuvoje kolektyvo vardu, kreipiuosi į Jus su bendradarbiavimo pasiūlymu Jūsų seniūnijose veikiančioms poilsio ir pramogų įstaigoms.

 

2016 metų pavasarį pradėjome projektą „Makaliaus Lietuva“, kurio tikslas – ne tik siūlyti platų poilsio ir pramogų paketų spektrą Lietuvoje, bet ir skatinti žmones domėtis ir dažniau rinktis poilsį mūsų šalyje. Nuolat publikuojame straipsnius atskirų miestų, regionų, lankytinų vietų ar organizuojamų renginių temomis, aktyviai bendradarbiaujame su regionų turizmo informavimo centrais ir esame atviri kitiems bendradarbiavimo pasiūlymams.

 

Kartu bendradarbiaudami galėtume supažindinti keliautojus su Jūsų administruojamame regione siūlomomis paslaugomis, pramogomis bei kitomis su turizmu susijusiomis veiklomis. Tai būtų itin naudinga vietiniam verslui, kadangi turėdami plačius komunikacijos kanalus (vidutiniškai 30 000 unikalių vartotojų kasdien, apie 350 000 ne sezono ir 500 000 sezono metu per mėnesį susilaukiantis didžiausias ir populiariausias turizmo portalas Lietuvoje www.makalius.lt, daugiau nei 178 000 Makaliaus ir 29 000 Makaliaus Lietuvos (bei nuolat daugėja) turintys socialinio tinklo Facebook puslapiai, daugiau nei 170 000 naujienlaiškio prenumeratorių ir kt.), kurtume šių objektų bei jų siūlomų paslaugų žinomumą. Portalo įkūrėjas Rimvydas Širvinskas - Makalius yra vienas pagrindinių turizmo nuomonės formuotojų Lietuvoje, tad jo vardu siūlomos paslaugos sulaukia itin didelio susidomėjimo.

 

Tikime, jog Jums ar Jūsų kolegoms gali būti įdomi galimybė bendradarbiauti. Susisiekime ir aptarkime visus Jums kylančius klausimus bei kitas su bendradarbiavimu susijusias detales.

 

Su geriausiais linkėjimais,

Andrius Dudavičius

Plėtros projektų vadovas

Mob. +370 618 47766

El. p. andrius@makalius.lt 

 

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.