Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Mažeikių seniūnai Europos Parlamente

2008-06-29

Europarlamentarės dr. Laimos Andrikienės kvietimu Mažeikių miesto seniūnas Petras Užkuras ir Viekšnių seniūnas Aldonis Eselinas birželio 15-21 dienomis keliavo po Europą.

Seniūnai, kartu su grupe mokytojų, gydytojų, ūkininkų, žurnalistų, savivaldybių tarybų narių ir bendruomenių atstovų iš Akmenės, Mažeikių, Telšių bei Vilniaus rajonų, pabuvojo Prahoje, Strasbūre, Briuselyje ir Berlyne. Lydimi europarlamentarės padėjėjų, lietuvaičiai ne tik lankėsi Europos Parlamento būstinėse Strasbūre ir Briuselyje, bet susipažino su aplankytų miestų įžimybėmis.

Dr. L. Andrikienė itin svetingai tautiečius priėmė Europos Parlamente Strasbūre. Europarlamentarė išklausė svečių mintis apie politinę ir ekonominę situaciją Lietuvoje, pasidalino savo mintimis ir patirtimi, kartu vakarienavo viename iš Strasbūro senamiesčio restoranų.

Strasbūre ekskursijos dalyviai klausėsi paskaitos apie Europos Parlamento funkcijas, sąveiką su kitomis ES institucijomis, sprendimų priėmino tvarką, o taip pat turėjo galimybę stebėti Europos Parlamento plenarinį posėdį, sekti, kaip balsuoja Lietuvą ir kitas ES valstybes atstovaujantys europarlamentarai.

Keliautojai nepaprastai dėkingi dr. L. Andrikienei, jos padėjėjoms - Ievai Staniulytei, Aldonai Augyrtienei ir Aldonai Dregvaitei už puikią ekskursiją ir didžiulį rūpestingumą, kuris buvo jaučiamas nuo pirmos iki paskutinės kelionės akimirkos.

 

LSSA viceprezidentas                 Petras Užkuras

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.