Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Šakių r. Lekėčių mokykla - tarptautinio projekto partnerė

2015-11-01

Lekėčių mokykla dalyvauja tarptautiniame Erazmus + projekte „Aktyvi, patraukli,

interaktyvi matematika Europos sąjungoje“. Projektas prasidėjo šių metų rugsėjo 1 dieną ir truks dvejus metus iki 2017 metų rugsėjo 1 dienos.Lekėčių mokykloje projektą vykdo mokytojos Rimanta Poderytė ir Rūta Krikštopaitienė. Pasak jų, projekto organizatorė ir koordinatorė yra SOU „Sveti Sedmochislenitsi“ gimnazija iš Bulgarijos, o jame dalyvauja Kroatijos, Estijos, Prancūzijos, Italijos, Vokietijos, Portugalijos, Ispanijos ir Lietuvos mokyklos bei gimnazijos. Iš viso veiklose dalyvaus 70 mokyklų darbuotojų ir 590 moksleivių nuo 13 iki 19 metų amžiaus.

Kai buvo kuriamas projektas, partneriai išreiškė norą susipažinti su Europos bendrijos prioritetais ir reikalavimais: naujoviškų mokymo metodų skatinimas technologijų gausioje aplinkoje, ypač mokantis matematikos, mokomųjų šaltinių plėtros ir prieinamumo stiprinimas, mokymo kokybės gerinimas naudojantis skaitmenine integracija ir gerosios patirties skatinimas. „Projekto tikslai,- sakė R.Krikštopaitienė,- motyvuoti mokytojus dalintis patirtimi ir suteikti jiems pasitikėjimo kurti savo mokiniams interaktyvųjį mokymą ir mokymąsi klasėje bei suteikti galimybę darbuotojams domėtis kitomis švietimo sistemomis, pasidalinti gerąja patirtimi, skatinti nuolatinį mokytojų profesinį tobulėjimą“. Projekto partneriai planuoja sukurti elektroninę mokymosi platformą, skirtą mokiniams bei mokytojams, elektroninę knygą, kurioje bus pateikti pamokų bei renginių planai, o visa projekto medžiaga dedama specialiame Youtube kanale. Numatytas ir penkių dienų mokytojų seminaras, kurio metu bus mokoma dirbti su nauja elektronine platforma Talino Kristine gimnazijoje.

Spalio 12-16 dienomis nerių susitikimas Bulgarijoje, Targoviste miesto gimnazijoje. Jame dalyvavo ir R.Poderytė bei R.Krikštopaitienė. Antrojo tarptautinio projekto partnerių sąšauka vyks kitų metų balandžio mėnesį Lekėčių mokykloje.

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.