Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Šeštasis LSSA sąskrydis

2015-06-02

Lietuvos savivaldybių seniūnų sąskrydis 2015 m. gegužės 29 d. įvyko Tauragės r. sav. Mažonų seniūnijos Pagramančio miestelyje.

                      Į sąskrydį atvyko daugelio Respublikos seniūnijų seniūnai, svečiai, LSSA partneriai.     Seniūnų sąskrydžio data sutapo su Tauragės miesto 508 metų jubiliejumi, vienuoliktąją miesto švente „Tauro ragas“. Todėl į sąskrydį atvyko svečių iš Gruzijos, Lenkijos, Prancūzijos, Rusijos, Vokietijos ir kitų kraštų, kurie taip pat turėjo progą susipažinti su Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos  veikla bei Tauragės rajono Mažonų seniūnijos ir bendruomenių veikla.

                      Šventės dalyviai seniūnų asociacijos prezidento Jono Samoškos buvo pakviesti užkopti į Mažonų seniūnijos Pagramančio miestelio piliakalnį pro kurį teka Gramančios upelis. Eisenos dalyvius pasitiko būgno skambesys ir vaidilutės. Renginio vedančiosios Birutė Normantienė ir Viktorija Globytė supažindino su Pagramančio piliakalnio istorija. Ant piliakalnio liepsnojo uždegtas aukuras. Seniūnai ir svečiai buvo pakviesti į liepsnojantį aukurą berti gintaro dulkes ir  įsakyti pageidavimus, tikėdami, kad jie išsipildys. Kai kurių seniūnų ir svečių beriamos gintaro dulkės gražiai ir stipriai užsiliepsnojo, tikime, kad jų pareikšti norai išsipildys.

                      Vėliau dalyvių eisena su vėliavomis ir kita atributika nuo Pagramančio piliakalnio pajudėjo į Pagramančio miestelio stadioną grojant Tauragės muzikos mokyklos pučiamųjų orkestrui.

                      Dalyviams atvykus į stadioną jų laukė Mažonų seniūnijos kaimo bendruomenių: „Galmena‘ „Lomiai“, „Mažonų rytas“, „Vaitimėnų šilas“, Sungailiškių kaimo bendruomenės, Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“, Batakių seniūnijos bendruomenės „Aukaja“, Pagramančio regioninio parko direkcijos įrengti kiemeliai su informacine medžiaga apie veiklą ir vietos bendruomenių kulinariniu paveldu.

                      Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos sąskrydį atidaryti ir vėliavą pakelti renginio vedėjos pakvietė LSSA prezidentą Joną Samošką.

                      Sąskrydžio dalyvius sveikino LVBOS pirmininkas Arimantas Račkauskas, Tauragės savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, Seimo narys Darius Petrošius, LESTO Klaipėdos regiono klientų aptarnavimo centro vadovė  Ingrida Razmė, seniūnijų seniūnai.

                      Koncertavo Tauragės rajono Mažonų seniūnijos, Batakių seniūnijos vietos bendruomenių ir kultūros namų saviveiklininkai.

                      Draugystės vakaro metu grojo muzikinė grupė „Takas“

                       

Žiūrėti video galite : https://www.facebook.com/tauragessavivaldybe

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.