Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Siekiama įgyvendinti projektą -Gėlių žiedais pasidabinusi Sendvario seniūnija

2014-04-13 , Sendvario sniūnija

Sendvario seniūnija siekia įgyvendinti projektą „Gėlių žiedais pasidabinusi Sendvario seniūnija“, kurios metu iš gyventojų dovanotų/pasidalintų gėlių sodinukų būtų formuojami gėlynai didesnių gyvenviečių centruose.

Šio projekto idėja kilo 2013 metais, kai pavieniai žmonės nuoširdžiai siūlė gėlių sodinukų iš savo sodybų, kadangi daugiametės gėlės ir dekoratyviniai krūmai linkę plėstis, o pertvarkant gėlynus dažniausiai lieka įvairių sodinukų, kuriuos išmesti gaila, o padovanojus – jie atgyja naujam gyvenimui, - džiugina akį ir sielą.

Jei projektas vyks sėkmingai šių metų planuose yra įrengti gėlynus: Ginduliuose prie bibliotekos ir įvažiavimo į Gindulius, Sudmantuose prie parko, pasidalintume gėlių sodinukais su bendruomenėmis, kurios jau pradėjusios formuoti gėlynus .Tikimės tęsti šią idėją, kad gyvenvietės pasidabintų gėlių žiedais ir būtų jauku gyventi.

Mieli gyventojai tikimės Jūsų aktyvumo, kad bendromis pastangomis papuoštume seniūnijos kampelius gėlių, dekoratyvinių krūmų sodinukais ir prašome neišmeskite nė vieno augalėlio, o pasidalinkite dėl gyvenviečių puoselėjimo.

Tel. pasiteiravimui (8 46) 48 90 28, mob. Tel. 8612 462 76

 http://www.sendvario-seniunija.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=440:projektlis-gli-iedais-pasidabinusi-sendvario-seninija&catid=67:svarbu&Itemid=116

 

Projektas jau  įgyvendinams bendruomenės pagalba Ginduliuose.

 

 

Sendvario seniūnė Loreta Kuprienė

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.