Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Kvietimas prisijungti prie Vidaus reikalų ministerijos įgyvendinamos informacinės kompanijos "Pastebėk gerą policininką"

2008-03-14

Vidaus reikalų ministerija, įgyvendindama viešojo saugumo funkciją, kasdien susiduria su visuomenės nuomone apie pareigūnus, kuri anot tyrimų labiausiai formuojama asmeninės patirties ir žiniasklaidos. Policija - tarnauja visuomenės interesams. Tai tiesioginis jų darbas. Tačiau yra kasdieniai, paprasti, vertybiniai dalykai tokie kaip žmogiškumas, geranoriškumas. kurie "netelpa" į pareigybės aprašymus. Kasdie matome daug pranešimų apie nelaimes, problemas, skausmą, bet tikime - kasdien įvyksta labai daug gerų, malonių dalykų, tik kasdieniniai geri darbai yra daromi tyliai. Ir policininkų atliktų gerų darbų yra daug. Dėl jų nekyla skandalų, todėl mes juos žinome, bet aplinkiniai ne.

Juos reikia pastebėti, juos reikia parodyti!

Todėl informacine kompanija "Pastebėk gerą policininką" siekiame kalbėti apie gerus darbus, nes žmonės dažniausiai gali papasakoti jiems nutikusią istoriją, papasakoti situacijos detales.

Kompanijos tikslas - paskatinti visuomenę kalbėti, diskutuoti apie gerus policininkų darbus.

Kampanijos globėjai: Vidaus reikalų ministras Regimantas Čiupaila. Policijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas, Vilniaus Arkikatedros klebonas Ričardas Doveika, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Algis Strelčiūnas.

Kviečiame seniūnus prisijungti prie kapmanijos ir tapti akcijos partneriu. Tikimės, kad padėsite surinkti istorijas , išplatinsite plakatus, anketas savo įstaigose, taip pat padėsite žmogui užpildyti anketas ar internetinę formą ir surinsite ir padėsite persiųsti žmonių pasakojimus.

Kampanija vyks: 2008 03 31 - 2008 07 04 d.

Numatomas aktyvus kampanijos viešinimas, ypač regionuose: reklaminiai skelbimai regioninėje žiniasklaidoje: spaudoje, radijuje. Informaciniai plakatai bažnyčiuose, savivaldybėse, seniūnijose, komisariatuose, VIPT"uose. Straipsniai nacionalinėje ir regioninėje spaudoje, internetinėje žiniasklaidoje. Sukuriama inerneto svetainė www.pastebek.lt , kurioje talpinamos žmonių papasakotos istorijos ir kampanijai skirti trumpi video interneto filmai. Jie taip pat talpinami interneto socialiniuose tinkluose (www.youtube.com ,www.vaizdelis.lt ,www.zebra.lt ir t.t.). Apie kompaniją bus informuojama per trumpučius reklaminius filmukus.

Vidaus reikalų ministras Regimantas Čiupaila

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.