Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Šeštas seniūnų sąskrydis

2013-07-29

Liepos 27 dieną Lietuvos savivaldybių seniūnai rinkosi Vilkaviškio savivaldybės Gražiškių seniūnijoje prie Vygrelių ežero į šeštą seniūnų sąskrydį. Sąskrydžio dalyvius rengėjai pasitiko labai gražioje aplinkoje su gera aura. Sąskrydis prasidėjo asociacijos vėliavos pakėlimu. Asociacijos prezidentas Jonas Samoška pasveikino sąskrydžio dalyvius ir palinkėjo linksmai bendrauti, sportuoti, žaisti ir linksmintis. Dalyviai žaidė tinklinį, smiginį, maudėsi ežere, neformaliai bendravo. Susėdę prie bendro stalo, pietavo, klausėsi muzikos, šoko. Sutemus šoko prie laužo, į ežerą leido vandens žibintus su dalyvių prašymais ir linkėjimais. Aktyviausi dalyviai miegoti nuėjo tik paryčiais.

Ryte seniūnijos šeimininkė Ramutė Didvalienė dalyvius pavaišino skania tiršta kopūstiene su dešrelėmis, bei specialiai iškepta labai skania duona.

Asociacijos prezidentas Jonas Samoška Gražiškių seniūnei Ramutei Didvalienei įteikė padėkos raštą ir atminimo dovanėlę, padėkojo sąskrydžio organizatoriams ir dalyviams.

Sąskrydžio dalyviai labai dėkingi viceprezidentui Vytautui Judickui už gražų renginį, nuostabiame gamtos kampelyje, už galimybę nuoširdžiai pabendrauti.

Gaila, kad renginyje dalyvavo mažai kolegų.

Petras Gestautas

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.