Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Amatų, muzikos ir alaus festivalis Pakruojo dvare

2013-07-25

Mielieji, kviečiame Jus Rugpjūčio 2, 3, 4 dienomis į Pakruojo dvare vyksiantį didžiulį "Amatų, muzikos ir alaus" festivalį.

Jame bus galima susipažinti tiek su senaisiais amatais, tiek su daugybę alaus rūšių, kurios gaminamos visoje Lietuvoje ir Pakruojyje. Prie festivalio prisijungė beveik 20 aludarių. 

Į festivalį atvyksta taip pat įžymus alaus degustatorius iš JAV, kuris padės išrinkti geriausią lietuviško alaus skonį ir pristatys amerikietišką alų.  Bus teatralizuota eisena, baikerių kolona. Festivalis turės pasaulyje organizuojamų tokio pobūdžio švenčių tradicijų. 

Na, o muzikinė programa pasižymės savo skirtingų stilių įvairove. Į festivalį atvyksta  Lietuvos žvaigždės: grupė „69 danguje", trisdešimtą penkmetį šiemet švenčianti grupė „Studija", po kelerių metų pertraukos sugrįžusi į sceną grupė „ŽAS", taip pat ne vieną dešimtmetį skaičiuojanti grupė „Rondo",  šlagerių karalius Romas Bubnelis ir Asta Bagdonavičienė, Lietuvos roko legendos Povilas Meškėla ir Vladas Kovaliovas bei vienas iš populiariausių jaunimo tarpe projektų Leon Somov ir Jazzu. Taip pat programoje numatyti teatrai, pučiamųjų orkestrų, skrabalininkų, LRT projekto "Duokim garo" geriausiųjų pasirodymai.

Prie Pakruojo dvaro įsikurs palapinių miestelis.

 

Daugiau informacijos rasite: www.pakruojo-festivalis.lt

 

Su pagarba,

Festivalio organizatoriai

Saulius Margis, Pakruojo seniūnas, Tel.: 8 678 09722

Marija Žiubrienė, VVG „Pakruojo rajono partnerystė" direktorė, tel.: 8 614 73949

Raimonda Jagminaitė - Tikkueva, VšĮ Muzikos perlai direktorė, tel. 864829315

Vidmantas Laurinavičius, Alaus brolijos seniūnas, tel.: 8 676 73937

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.