Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Šeimynų šventė "Čia visa Lietuva"

2013-05-24

Birželio 1 dieną šeimos kviečiamos į šeimų ir šeimynų šventę „Čia visa Lietuva" skirtą paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną

Įėjimas ir daug  pramogų šventės dalyviams nemokami

 

Šventė vyks Prienų rajone, Vazgaikiemio kaime esančiame Visuomenės harmonizavimo parke. Renginio pradžia  12 valandą.

 

.

Šeima - visuomenės ir valstybės pagrindas, labai svarbi kiekvienam vaikui. Todėl siekiama paraginti pavienes šeimas jungtis, įsitraukti į visuomeninę ir savanorišką veiklą, sutelkti šeimų organizacijas, sustiprinti jų bendradarbiavimą.

Tikimasi, kad šiame renginyje, kaip ir pernai, gausiai dalyvaus šalies šeimos, šeimynos, šeimas vienijančios ir su šeimomis dirbančios visuomeninės organizacijos, bendruomenės. Šventės metu užmegzti kontaktai paskatins šeimas tapti aktyvesnes, visuomeniškesnes.

Renginio dalyviai -  šeimos ir šeimynos turės galimybę išklausyti ekspertų pranešimus, pasidalinti savo patirtimi ir dalyvauti apskritojo stalo diskusijose:  - tėvystės, motinystės, įskaitant ir nebiologinę tėvystę/motinystę ir  - vaikų globos, įvaikinimo, svečiavimosi bei šeimynų steigimo temomis.   Diskusijas modernuos kompetentingi lektoriai, kiekvienoje diskusijoje dalyvaus  šeimos, susijusios su diskusijos tema.

Be to, numatomos pramogų erdvės vaikams - įvairios rungtys, apdovanojimai, spektakliukai mažiesiems, gyvo garso koncertas, kuriame dalyvaus garsūs atlikėjai ir kt.

Džiugu, kad jau dabar Lietuvoje yra daug organizacijų, vietos bendruomenių ar tiesiog šaunių šeimų ir šeimynų, kurios norėtų dalyvauti šioje šventėje, tačiau joms susiburti ir atvykti reikia pagalbos. Ministerija kreipėsi į savivaldybių merus pagelbėti organizuojant transportą, ypač daugiavaikėms šeimoms,   sudaryti galimybes norintiems dalyvauti šventėje, nuvykti į šventę.

Šventės programa, nuorodos, kaip nuvykti, ir daugiau informacijos apie renginį skelbiama

 internete adresu www.harmonypark.lt

 

 

 

 

Renginio globėja

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

 

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.