Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Susitikimas Rėkyvos seniūnijoje su Geologijos ir geografijos instituto Visuomeninės geografijos skyriaus vadovu doc. dr. Ričardu Baubinu

2008-01-29

2008 metų sausio 28 dieną Rėkyvos seniūnijoje vyko susitikimas su Geologijos ir geografijos instituto Visuomeninės geografijos skyriaus vadovu doc. dr. Ričardu Baubinu. Susitikime dalyvavo Rėkyvos seniūnė Vaida Čelkienė, Rėkyvos seniūnijos visuomeninės tarybos pirmininkė Virginija Tunikaitytė, Jaunimo organizacijos „Ersas" prezidentė Lina Jankauskaitė, Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės pirmininkė Nijolė Malakauskienė, Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės atstovė Agnė Stanislovaitytė, bei Geologijos ir geografijos instituto atstovai daktaras Donatas Burneika ir daktaras Edis Kriaučiūnas.

Susitikimo tikslas - surinkti objektyvią informaciją apie Rėkyvos ežero ir jo aplinkos raidą klimato kaitos ir ūkinio naudojimo kontekste.

Susitikimo metu kalbėta apie Rėkyvos ežero svarbą jo aplinkos visuomenei, apie naudojimo, priežiūros, tvarkymo, aplinkos gerinimo priemones ir ko reikėtų imtis, kad ežero ir jo aplinkos raida labiausiai atitiktų ilgalaikius visuomenės lūkesčius.


Rėkyvos seniūnijos visuomeninės tarybos pirmininkė Virginija Tunikaitytė

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.