Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Darbo grupėje - Rėkyvos aplinkosaugos problemos

2012-12-14

Savivaldybėje į posėdį susirinkusi darbo grupė Rėkyvos aplinkosaugos problemoms spręsti patvirtino šių metų savo veiklos ataskaitą. Darbo grupės pirmininkė mero pavaduotoja Daiva Matonienė pasiūlė kitų metų veiklos planą, kuriam irgi buvo pritarta. Paskutiniame šių metų posėdyje dalyvavo svečiai: Julius Taminskas, Gamtos tyrimų centro Geologijos ir geografijos instituto Klimato ir vandens tyrimų skyriaus vedėjas ir Romas Pakalnis, Saugomų teritorijų tarnybos prie LR Aplinkos ministerijos direktoriaus pavaduotojas.
Darbo grupė šiais metais aktyviai ir atsakingai nagrinėjo Rėkyvos aplinkosaugines problemas. Svarstytas veiksmų planas dėl Rėkyvos ežero ir jo prieigų aplinkosaugos problemų sprendimo, pristatyti LR Aplinkos ministerijos bei Valstybės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos Rėkyvos durpių telkinio monitoringo programos 2011 m. ataskaitos vertinimai, pateikti pasiūlymai. Darbas vyko ir Rėkyvoje - aplankyta durpių įmonė, nagrinėti galimi durpyno rekultyvacijos būdai.(Ataskaita - priede).
"Dėkoju darbo grupei už aktyvią veiklą ir džiaugiuosi, kad pasikeitus durpių įmonės savininkams, susiduriame su socialiai atsakingu verslu. Įmonės vadovai dalyvauja ieškant bendrų sprendimų", - akcentavo meras Justinas Sartauskas, sveikindamas grupės narius.

 

Informuoja Jūratė Rauduvienė, atstovė spaudai

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.