Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Visoms Kauno miesto seniūnijoms – didesnis savarankiškumas

2012-01-08


Teismo sprendimo verčiama  Kauno miesto savivaldybė pradėjo vykdyti Vietos savivaldos reikalavimus seniūnijas suskirstyti į seniūnaitijas ir sudaryti galimybę gyventojams išsirinkti savo atstovus seniūnaičius, įregistruoti seniūnijas savivaldybės administracijos filialais.

Vienuolika Kaune veikiančių seniūnijų, tapusių savivaldybės administracijos filialais, įgijo teisę disponuoti savo biudžetu, įgijo daugiau savarankiškumo bei galių. Nuo šiol joms bus žymiai lengviau spręsti kiekvienai seniūnijai aktualiausias problemas.

Kauno miesto taryba taip pat priėmė sprendimą sujungti kai kuriuos savivaldybės administracijos skyrius. Nuo gegužės mėnesio bus panaikinti Urbanistikos ir Detaliojo planavimo, Miesto įvaizdžio ir turizmo bei Kultūros, Plėtros programų ir investicijų bei Europos Sąjungos paramos ir strategijos skyriai. Vietoj jų bus įsteigti Kultūros ir turizmo plėtros, Investicijų ir strateginio planavimo bei Urbanistikos ir detaliojo planavimo skyriai. Po reorganizacijos vietoj šešių skyrių liks trys.

„Šių skyrių veikla labai susijusi ir tai leis sumažinti biurokratiją bei greičiau priiminėti sprendimus", - aiškino Kauno miesto savivaldybės Administracijos direktorius Antanas Nesteckis.


(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.