Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Sūduvos klubo sueiga

2011-10-21
Sūduvos seniūnų klubas įsikūrė 2003 metais spalio 10 d. Jis vienija Marijampolės, Vilkaviškio, Šakių, Kalvarijos ir Kazlų Rūdos savivaldybių 43-jų seniūnijų seniūnus. Šiais metais, spalio 12 dieną, Sūduvos seniūnai į savo sueigą susirinko Marijampolės savivaldybės Liudvinavo seniūnijoje. Sueigą pagerbė svečiai iš Vilniaus LSSA prezidentas A.Strelčiūnas ir Vidaus Reikalų ministerijos viešosios politikos departamento vietos savivaldos politikos skyriaus vedėja.Dalia .Masaitienė,Kazlų Rūdos meras V.Kanevičius, Šakių rajono savivaldybės administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis, Vilkaviškio savivaldybės administracijos direktorius Audrius Balbierius. Asociacijos prezidentas A.Strelčiūnas Sūduvos seniūnus supažindino su asociacijos veikla. Taip pat, pasveikino klubo narius jubiliatus ir įteikė suvenyrus, dėkojo klubo prezidentei už gražų renginį ir linkėjo sėkmės gražiame bendravime ir bendradarbiavime.
Dalia Masaitienė.pristatė gyventojų apklausų rengimo variantus.
Kazlų Rūdos meras V.Kanevičius, taip pat sveikino seniūnų klubą, linkėjo prasmingo darbo žmonių labui, pasidalino savo darbo patirtimi, kalbėjo apie problemas savivaldoje. Prasmingu seniūnų darbu pasidžiaugė ilgametis Šakių savivaldybės administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis ir Vilkaviškio savivaldybės administracijos direktorius Audrius Balbierius dar šiais metais iki savivaldos rinkimų pats dirbęs Kybartų seniūnu.
Klubo prezidentė Liudvinavo seniūnijos seniūnė Irena Lunskienė svečiams papasakojo apie klubo veiklą, jo tikslus, pasveikino su Vietos Savivaldos diena. Niekas nė numanė, kad po penkerių metų klubo įkūrimo diena taps visų savivaldoje dirbančiųjų švente. Klubo nariams ši diena tikra šventė. Kartą metuose nariai susirenka į savo sueigą, sveikina jubiliatus, priima naujus narius, kurie privalo pasirašyti ant Sūduvos seniūnų klubo sueigos vėliavos, perskaityti priesaiką. Klubo šventėse ir renginiuose dalyvauja ir išėję į pensiją seniūnai. Jie nepamirštami pasveikinti gimtadienio ar švenčių progomis, nes yra pilnateisiai klubo nariai. Per klubo gyvavimo laikotarpį seniūnai lankėsi visose penkiose savivaldybėse, susipažino su savivaldybių vadovais, geromis iniciatyvomis, lankytinomis vietomis, pasidalino patirtimi ir problemomis. Kartą metuose klubo nariai išvyksta į kelionę. Pabuvojo Krokuvoje, Romoje, Vatikane, Seinuose, Punske. Drauge plaukė laivu iš Jurbarko į Nidą, šiais metais keliavo į Biržus, apžiūrėjo pilį, dalyvavo edukacinėje alaus kelio programoje.
Daugybė gerų įspūdžių, pokalbių apie darbą, labai skirtingą seniūnų statusą savivaldybėse, puikų laisvalaikį kolegų būryje ir be abejonės daug žinių iš kiekvieno darbinės patirties - visa tai suteikia narystė klube.
Irena Lunskienė
(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.