Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Seniūnijų socialinių darbuotojų mokymai

2007-11-16
 

 

 

Vadovaujantis 2006 m. balandžio 5 d. SADM ministro įsakymu Nr. A1-92 "Dėl socialinių darbuotojų ir socialinių darbuotojų padėjėjų kvalifikacinių reikalavimų, socialinių darbuotojų ir socialinių darbuotojų padėjėjų profesinės kvalifikacijos kėlimo tvarkos bei socialinių darbuotojų atestacijos tvarkos aprašų patvirtinimo", socialiniai darbuotojai, privalo nuolat kelti savo profesinę kvalifikaciją. Tai suteikia jiems galimybę dalyvauti atestacijoje, įgyjant aukštesnę kvalifikacinę kategoriją.

Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba prie Socialinės ir darbo apsaugos ministerijos įgyvendindama 2004-2006 m. Europos Sąjungos Europos socialinio fondo Bendrojo programavimo dokumento 2.2 priemonės projektą „Socialinių darbuotojų ir socialinių darbuotojų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimas" organizuoja socialinių darbuotojų mokymus. Mokymai ir nakvynė yra finansuojami iš Europos Sąjungos socialinės paramos fondo lėšų.

2007 m. gruodžio 3-7 dienomis viešbutyje „Pervaža", Smėlynės g. 112, Panevėžys, vyks socialinių darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo seminaras tema "Bendruomenės socialinis darbas".

Toks pat seminaras vyks ir gruodžio 10-14 dienomis.

Klausytojų skaičius gruodžio 3-7 dienomis 20, o gruodžio 10-14 dienomis 46.

 

Prašome Jūsų paraginti savo apskrities ir savo savivaldybės seniūnijų socialinius darbuotojus, ypač dirbančius su socialinės rizikos šeimomis dalyvauti seminare.

Kadangi klausytojų skaičius yra ribotas, o seminaras organizuojamas Panevėžio, Šiaulių ir Utenos apskričių savivaldybių darbuotojams, prašome pageidaujančių seminare dalyvių pavardes, darbovietę, e. pašto adresą ar fakso Nr. pranešti ne vėliau, kaip iki lapkričio 23d. Kvietimus jiems išsiųsime.

 

Asociacijos direktorius

 

Petras Gestautas

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.