Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Vilniaus apskrities savivaldybių seniūnų sueiga.

2011-05-19

2011 m. gegužės 26 d. Trakuose sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“ ( Gedimino g. 26 Trakai ) vyko Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija organizuota Vilniaus apskrities savivaldybių seniūnų visuotinė sueiga.

Be seniūnų sueigoje buvo pakviesti dalyvauti savivaldybių merai ir administracijos direktoriai.

Su Trakų savivaldybe supažindino administracijos direktorė Asta Kandratavičienė. Apie Lietuvos vietos savivaldos perspektyvas kalbėjo Vidaus reikalų ministerijos viešojo valdymo politikos departamento direktorius Paulius Skardžius. Apie seniūnų asociacijos veiklą kalbėjo asociacijos prezidentas Algis Strelčiūnas. Apie seniūnų bendradarbiavimą ir darbo patirties sklaidą kalvėjo renginio šeimininkas Trakų seniūnas- asociacijos viceprezidentas Kęstutis Vilkauskas. Sueigos dalyviai pasikeitė informacija apie savo veiklą, patirtį ir problemas.

Sueigos dalyviai Angelų kalvoje aplankė seniūnų Vienybės angelą, laivu plaukiojo Galvės ežere, neformaliai bendravo.

Asociacijos rengiamose Šiaulių apskrities savivaldybių seniūnų sueigose dalyvauja 98-99 procentai seniūnų ir beveik visų savivaldybių merai ir administracijos direktoriai.

Dėkojame Elektrėnų merui Kęstučiui Vaitukaičiui ir administracijos direktoriui Henrikui Petrauskui, Trakų administracijos direktorei Astai Kandratavičienei už dalyvavimą ir dėmesį seniūnams. Galime tik apgaleistauti, kad kiti apskrities savivaldybių vadovai ir didesnė dalis seniūnai nerado laiko ir manome jiems yra neįdomus seniūnų bendradarbiavimas, patirties sklaida.

Dalyvių nuomonė: tokios seniūnų sueigos yra labai naudingos, įgyjama patirties sprendžiant aktualias savivaldos problemas. Dalyviai dėkoja renginio organizatoriui Kęstučiui Vilkauskui ir tikisi, kad ir ateityje Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija organizuos panašaus pobūdžio seniūnų susitikimus.


Jūratė Paulionienė

Vilniaus miesto Naujamiesčio seniūnė(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.