Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

ASOCIACIJA LITDEA KVIEČIA AKTYVIUS SENIŪNUS IR SENIŪNAIČIUS PRISIDĖTI PRIE VYSTOMOJO BENDRADARBIAVIMO SKATINIMO

2010-07-28
 

Lietuvos nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų tinklas LITDEA kartu su Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija kaip partnere šiuo metu įgyvendina projektą „Visuomenės švietimas vystomojo bendradarbiavimo klausimais", kurio pagrindinis tikslas ir siekis yra perteikti visuomenei informaciją apie vystomąjį bendradarbiavimą, skatinant ne tik domėjimąsi juo, bet ir aktyvų dalyvavimą prisidedant prie jo plėtojimo, skatinant visuomenės domėjimąsi globaliomis problemomis, jos narių, kaip europiečių, indėlį į besivystančių šalių stiprinimą.

Projekto įgyvendinimo metu bus parengta speciali mokymo programa vystomojo bendradarbiavimo tema bei, remiantis ja, organizuojami mokymai, skirti projekto tikslinei grupei - Lietuvos savivaldybių seniūnams ir seniūnaičiams.

Asociacija LITDEA, kartu su projekto partneriu Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija, kviečia Lietuvos savivaldybių seniūnus ir seniūnaičius aktyviai dalyvauti šio projekto mokymuose.

Registraciją į mokymus bei konsultacijoms vyksta pildant registracijos anketą bei pateikiant ją el. paštu raimonda@npi.lt. Registracija vyksta iki 2010 m. rugsėjo 15 d.

Mokymams bus atrinkta 80 labiausiai motyvuotų seniūnų ir seniūnaičių, kurie dalyvaus 16 ak. val. mokymuose vystomojo bendradarbiavimo tema bei jiems bus suteiktos 8 ak. val. konsultacijos dėl seniūnų veiklos programų tobulinimo, siekiant įvertinti vystomojo bendradarbiavimo aspektų įtraukimo galimybes.

Mokymus planuojama organizuoti š. m. spalio - lapkričio mėnesiais. Nepatekusiems į mokymus bei esant poreikiui, bus persiųsta įvykusių mokymų medžiaga.

Norint gauti papildomos informacijos prašome kreiptis į šio projekto vadovę Raimonda Kučinskaitę el. paštu raimonda@npi.lt, tel./faksu Nr. +370 5 212 7782 ar mob. tel. Nr. +370 659 05603.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.