Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Seminaras -diskusija

2010-07-16
 

Seminaras -diskusija

 

Liepos 15 dieną Tauragės savivaldybės Mažonų seniūnijoje vyko LSSA organizuotas seminaras -diskusija „Koks seniūnijos ir seniūno veiklos ir finansinis savarankiškumas reikalingas vietos savivaldai ir seniūnijų gyventojams?"

Seminare dalyvavo Tauragės seniūnai, asociacijos prezidentas, viceprezidentai, asociacijos atstovai Jurbarko, Šilalės ir Pagėgių savivaldybėse, Tauragės meras Pranas Petrošius, administracijos direktorius Algirdas Mosėjus, LRS Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto biuro vedėjas Bronius Kleponis su biuro darbuotojais, LRVRM viešojo valdymo politikos departamento direktorius Paulius Skardžius, savivaldos politikos skyriaus vedėja Dalia Masitienė.

Tauragės meras P. Petrošius supažindino su Tauragės savivaldybe, seniūnų veiklos ypatingą svarbą, mąstymą didinti seniūnijų skaičių. Mažonų seniūnas -asociacijos viceprezidentas Jonas Samošką supažindino su seniūnijos veikla, aprodė seniūnijos objektus, kuriuos kartu su bendruomeninėmis organizacijomis, seniūnijos gyventojais suremontavo seniūnijos, bendruomenių projektinėmis lėšomis bei žmogiškaisiais resursais.

Seniūnaičiai ir bendruomenių atstovai supažindino kaip vyksta šiltas bendradarbiavimas su seniūnu, seniūnija, džiaugėsi tikrai gražiais bendrai atliktais darbais.

Po pietų seminaro dalyviai neformaliai bendravo.

Bendrai sutarta, kad savivaldybės mero, administracijos direktoriaus, seniūnų , seniūnaičių ir bendruomeninių organizacijų veikla yra siektina ir gali būti pavyzdžiu daugelio savivaldybių vadovams ir seniūnams.

Seminaro dalyviai liko labai patenkinti seminaru .

Manome, kad matytus veiklos pavyzdžius seminaro dalyviai pritaikys savo veikloje, bei supažindins savo kolegas.

 

Petras Gestautas

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.