Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Akcija

2010-06-29
 

Visas socialiai atsakingas seniūnijas ir bendruomenes, siekiančias pagerinti savo vietovės vargstančios šeimos buitį, kviečiame prisidėti prie visuomeninio „Topo centras" projekto.

 

Tai nėra komercinis projektas, mes siekiame skatinti bendruomeniškumą ir švarinti aplinką, nes būtent toliau nuo miesto esančiose vietovėse nėra technikos surinkimo konteinerių ir gyventojams kyla daug problemų, siekiant atsikratyti nereikalingo prietaiso.

 

Projekto esmė:

 

Atiduokite seną ir nereikalingą buities techniką ir padovanokite naują prietaisą iš „Topo centro" seniūnijos ar bendruomenės vargstančiai šeimai. Visa tai - NEMOKAMAI!

 

Kiekvienas bendruomenės ar seniūnijos gyventojas, norintis dalyvauti šiame projekte ir turintis nereikalingos, senos ar sugedusios kondicinės (neišardytos, su visomis detalėmis) buities technikos (šaldytuvai, orkaitės, skalbimo mašinos, viryklės) gali skambinti nemokamu telefonu 8 800 60 200 ir užsiregistruoti (vardas, pavardė,adresas ir kokiai seniūnijai ar bendruomenei priklauso). Per 14 dienų iš tokio asmens bus išvežta buities technika nemokamai, o jo priduoti seni prietaisai bus pasverti ir užregistruoti. Taip bus kaupiama informacija apie seniūnijos ar bendruomenės narių priduotą seną techniką.

 

Kiekviena seniūnija ar bendruomenė, užregistravusi iš viso 6 tonas nereikalingos technikos gaus buities prietaisą iš „Topo centro" vargstančiai tos vietovės šeimai. Buities prietaiso vertė - 600 Lt. Šeimą, kuriai bus padovanotas reikalingas prietaisas (bus galima pasirinkti) išrinks tos seniūnijos socialinis darbuotojas ar kitas asmuo, kurį nurodys bendruomenės pirmininkas ar kitas atsakingas asmuo.

 

Taip pat, jeigu iniciatyviems gyventojams pavyks surinkti 1 toną, dovanosime 100 Lt,

2 tonas - 200 Lt, 3 tonas - 300 Lt kuponus prietaisui nusipirkti.

 

Seniūnijas ir bendruomenes, kurios norėtų dalyvauti projekte, prašome registruotis nurodant kontaktinį asmenį, kuris bus koordinatorius toje vietovėje.

 

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis į Astą Keibienę (tel. 837 - 30 85 34 (9:00-16:30 val.)) arba asta.keibiene@topogrupe.lt

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.