Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Gautas Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko laiškas

2010-06-11


Gerbiamieji,


šiemet švenčiame Lietuvos nepriklausomybės 20-metį. Tai puiki proga ne tik apžvelgti nueitą kelią, bet kartu ir pagalvoti, kokią Lietuvą norime matyti dar po dvidešimties metų. Esminis klausimas, į kurį turime atsakyti jau šiandien, ar Lietuva, vykstant spartiems globaliniams pokyčiams, yra pasirengusi šiai kaitai, kaip mes galime ja pasinaudoti it kuo prisidėti.

Lietuvai yra itin svarbu turėti ilgalaikę šalies vystymosi strategiją. Tik turėdami aiškius tikslus galėsime judėti į priekį. Todėl per šiuos metus bendradarbiaudami su visuomene, socialiniais ir ekonominiais partneriais sieksime susitarti dėl esminių ilgalaikės šalies pažangos strategijos „Lietuva 2030" nuostatų ir parengti šio Lietuvai svarbaus dokumento projektą. Tam tikslui subūrėme aktyviausius Lietuvos intelektualus į Pažangos tarybą, kviesiančią ir Lietuvos visuomenę į aktyvią kūrybinę talką.


Tikiu, kad tik visi kartu mes galime sukurti valstybę, kurioje mums bus gera gyventi. Tad noriu paraginti kiekvieną Lietuvos pilietį aktyviai diskutuoti, kokią Lietuvą norime matyti dar po dvidešimties metų ir kokiu keliu mums eiti.

Nebijokime keistis ir tikėkime savo ateitimi!Ministras Pirmininkas


Andrius Kubilius

Daugiau informacijos rasite www.lietuva2030.lt

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.