Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Seniūnijos skatins išregistruoti nenaudojamas transporto priemones

2007-10-03

Kelių transporto priemonių registro duomenų bazėje, "Regitros" specialistų skaičiavimu, gali būti apie 300 tūkst. jau nebeeksploatuojamų transporto priemonių, kurių išregistravimu savininkai iki šiol taip ir nepasirūpino. Daugelis jų paliktų likimo valiai miestuose ir gyvenvietėse trukdo eismui, o dažnai - teršia aplinką.

Spalio 3 dieną Valstybės įmonėje "Regitra" susirinkę Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Algis Strelčiūnas, Demontuotojų asociacijos direktorius Vidas Pocius, Lietuvos autoverslininkų asociacijos generalinis direktorius Lukas Vosylius, "Regitros" generalinis direktorius Ramutis Oleka, jo pavaduotojas Leonardas Kęstutis Jasūdis, Registrų skyriaus vyriausias specialistas Vytautas Jasiulevičius bei Registracijos metodikos skyriaus vyriausias specialistas Laimutis Skersinisdiskutavo, kaip paskatinti šalies gyventojus daugiau rūpintis jų vardu registruotomis transporto priemonėmis.

Diskusijos dalyviai susitarė artimiau bendradarbiauti teikiant informaciją gyventojams apie automobilių išregistravimą ir utilizavimą bei numatė konkrečias bendradarbiavimo priemones.

Seniūnijos jau šiemet gyventojams pateiks daugiau informacijos apie nenaudojamų automobilių išregistravimo ir utilizavimo tvarką.

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.