Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Seminaras LSSA atstovams Vilniaus apskrities savivaldybėse

2010-01-22
 

Asociacijos viceprezidento Kęstučio Vilkausko iniciatyva, sausio 21 Širvintų savivaldybės Čiobiškio seniūnijoje vyko seniūnų aociacijos atstovų Vilniaus apskrities savivaldybėse seminaras. Į seminarą buvo pakviesti savivaldybių administracijų direktoriai.

Seminare dalyvavo Širvintų savivaldybės seniūnai, Ukmergės, Švenčionių, Elektrėnų, Vilniaus miesto ir Trakų seniūnų atstovai, asociacijos prezidentas Algis Strelčiūnas, direktorius Petras Gestautas, Širvintų savivaldybės vicemeras Valdas Radionovas, administracijos drektorė Elena Davidavičienė, Trakų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Irena Narkevič, Vidaus reikalų ministerijos Viešojo valdymo departamento savivaldos politikos skyriaus vedėja Rasa Mačiulytė.

Seminaro dalyvus sveikino Širvintų savivaldybės mero pavaduotojas Valdas Radionovas.

Širvintų savivaldybės administracijos direktorė Elena Davidavičienė dalyvius supažindino su Širvintų kraštu, savivalda.

VRM Viešojo valdymo politikos departamento skyriaus vedėja Rasa Mačiulytė supažindino su LR vyriausybės programa savivaldos klausimais ir perskaitė pranešimą tema "Kokią savivaldą norėtų matyti Lietuvos Valdžia?"

Seminaro dalyviai diskutavo apie savivaldybių ir seniūnijų aktualijas ir problemas, dalinosi darbo patirtimi.

Apie asociacijos veiklą informaciją teikė asociacijos prezidentas Algis Strelčiūnas.

Apie seniūnijų ekonominį ir veiklos savarankiškumą Lietuvos savivaldybėse ir Vilniaus apskrityje informaciją ir palyginimus pateikė asociacijos direktorius Petras Gestautas. Gestautas supažindino seminaro dalyvius su sausio 15 dieną Kaune vykusiu forumu "Vietos valdžios ir bendruomenės dialogas".

Viceprezidentas Kęstutis Vilkauskas kalbėjo apie apskrities savivaldybių seniūnų sueigas. Sutarta, kad visuotinė Vilniaus apskrities savivaldybių seniūnų sueiga vyks kovo mėnesį Vilniaus miesto Lazdynų seniūnijoje.

Prie pietų stalo seminaro dalyviai neformaliai bendravo.

Dalyvių nuomone seminaras buvo labai naudingas.


Asociacijos direktorius Petras Gestautas

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.