Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Seniūnų, seniūnaičių ir bendruomenių pirmininkų pasitarimas

2009-11-18
 

Lapkričio 16 d., pirmadienį, 15.00 val. Mažeikių rajono savivaldybės administracijos posėdžių salėje (Stoties g. 18) vyko seniūnų, seniūnaičių ir bendruomenių pirmininkų pasitarimas.

Apie atstovavimą gyvenamųjų vietovių bendruomenėms kalbėjo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Paradnikas.

Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos direktorius Petras Gestautas pasidalino mintimis apie seniūnų, seniūnaičių ir bendruomenių bendravimą siekiant bendro tikslo.

Tauragės savivaldybės Mažonų seniūnijos seniūnas, LSSA viceprezidentas Jonas Samoška pasidalijo įdomia informacija apie bendruomenių ir seniūnijos sąveiką siekiant bendrų rezultatų stiprinant savivaldą.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Mažeikių seniūnijos seniūnas, LSSA viceprezidentas Petras Užkuras paragino seniūnaičius ir bendruomenių atstovus būti aktyvesniais ir tarpusavio susikalbėjimo sprendžiant problemas žemiausioje savivaldos grandyje.

Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Rubežienė papasakojo apie Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės vykdomus projektus ir jų įgyvendinimą.

Projektų valdymo skyriaus vedėja Dalia Grygolaitienė informavo apie kaimo diversifikavimo programos priemones ir jų vykdymą.

Renginio pabaigoje vyko diskusijos.Daiva Radvilienė

Vyresnioji specialistė

Mažeikių seniūnija

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.