Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Šiaulių apskrities savivaldybių seniūnų diena.

2008-11-30
 

Lapkričio 28 dieną Kelmės savivaldybės Šaukėnų seniūnijoje susirinko Šiaulių apskrities savivaldybių seniūnai, administracijų direktoriai, Joniškio ir Kelmės savivaldybių vicemerai. Pradžioje seniūnai ir svečiai aplankė Šaukėnų krašto muziejų, seniūnijos kultūros namų salėje klausė seniūnijos kaimo kapelos koncerto. Po kavos petraukos, seniūnai susirinko seniūnijos salėje. Kelmės savivaldybės administracijos direktorius Gepoldas Karklelis supažindino su Kelmės kraštu. Šaukėnų seniūnas Algimantas Šukys supažindino su Šaukėnų seniūnija. Seniūnai ir svečiai svarstė kaip vykdomas pasiruošimas naujo vietos savivaldos įstatymo vykdymui, pasidalino patirtimi.

Šiaulių apskrities viršininko padėkos raštus  Virginijui Grigoniui, Jolantai Baškienei, Romui Kalvaičiui, Vytautui Baltramaičiui ir Romualdui Kulvinskui įteikė apskrities sekretorius Vytautas Simelis.

LSSA prezidento Algio Strelčiūno padėkos raštai įteikti Kelmės savivaldybės administracijos direktoriui Gepoldui Karkleliui ir Užvenčio seniūnui Zoniui Virbalui.

Joniškio savivaldybės vicemerė Rimantė Misiūnienė  seniūnų atstovams įteikė suvenyrus su savivaldybės simbolika.

Šaukėnų seniūnas Algimantas Šukys kolegoms įteikė suvenyrus su Kelmės ir seniūnijos simbolika.

Viceprezidentas Vytautas Slabys svečiams įteikė asociacijos gaireles.

Pasivaišine kava ir sumuštiniais, dalyviai išvyko į Užvenčio seniūniją. Susipažino su seniūnijos darbuotojų darbo sąlygomis naujai suremontuotame seniūnijos pastate, susipažino su seniūnija. Bendravimą seniūnų dienos dalyviai tęsė Užvenčio malūne.

Tokios Šiaulių apskrities savivaldybių seniūnų dienos yra tradicinės ir vyksta kiekvienais metais. Kitais metais seniūnų diena vyks Pakruojo savivaldybėje.


LSSA direktorius Petras Gestautas

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.