Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Kodėl skubame?

0000-00-00


Šiais laikais kiekvienas atrodo taip skubąs ir siekiąs karjeros, turtų ir panašių dalykų, kad nebelieka laiko pabūti su savo vaikais. Tėvai taip pat labai mažai būna kartu. Tad nenuostabu, kad namai tampa ta vieta, kurioje prasideda pasaulio taikos destrukcija.

Vis LABIAU skubėdami ir nuolatos stengdamiesi išmėginti naujus dalykus, bandome užmaskuoti savo tuštumą. Per trumpą laiką planuojame atlikti kiek įmanoma daugiau darbų. Tai panašu į atviras lenktynes, nors mes nežinome, kodėl ir su kuo lenktyniaujame.

Darbas niekada neteikia džiaugsmo, jei atliekamas skubant, esant spaudimui iš išorės. Tai prieštarauja mūsų progimčiai. Nuolatinė skuba temdo nuovokumą. Kad sutaupytų laiko, žmogus pradeda naudoti iš anksto parengtus atsakymus, renkasi trumpiausią kelią, dirba be įkvėpimo.

Dažnai sakoma, kad šiais laikais gyvenimas yra toks sudėtdingas, toks įtemptas ir perkrautas, kad esame priversti skubėti, jog išgyventume. Bet aš galvoju kitaip: mes dar turime galimybę rinktis. Galime primygtinai siekti tokių darbo sąlygų, kurios neverčia skubėti. Kai savo darbą ir pareigas atliksime neskubėdami, rečiau klysime, išvengsime įtampos, gerės mūsų gyvenimo kokybė.
(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.