Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Balsuokime už seniūnų kandidatus į LR Seimo narius

2008-09-23
 

Europos savivaldos chartija savivaldą nurodo, kaip galimybę priimti sprendimus arčiau žmonių esančiame savivaldos lygmenyje. Mes vietos savivaldą suprantame pagal prioritetus pilietis, seniūnas, meras, kur piliečiai gali pareikšti savo nuomonę svarbiais klausimais, su jais pirmiausia tariamasi, diskutuojama, kur piliečiai dalyvauja priimant sprendimus, ypač strateginiais klausimais, jie gali daryti poveikį savivaldybės gyvenimo kokybei, aplinkai ar pagrindinei bendruomenės veiklai ir jos būviui ilgesniam laikui į priekį.

Savo vietos problemas gyventojai turėtų spręsti seniūnijose. Tam reikalinga seniūnijoms ir seniūnijų gyventojams suteikti didesnį veiklos ir finansinį savarankiškumą.

Tai galėtų, būdami LR Seimo nariais, padaryti mūsų seniūnai:

Algis Strelčiūnas Tėvynės sąjungos krikščionių demokratų kandidatas į LR Seimo narius Vilniaus miesto Lazdynų vienmandatėje apygardoje Nr. 9. ir daugiamandatėje apygardoje sąraše NR. 119.

Edvardas Stončikas Tėvynės sąjungos krikščionių demokratų kandidatas į LR Seimo narius Jurbarko vienmandatėje apygardoje Nr. 62 ir daugiamandatėje apygardoje sąraše Nr. 64.

Kęstutis Vilkauskas LSDP kandidatas į LR Seimo narius vienmandatėje Trakų- Elektrėnų rinkiminėje apygardoje Nr. 58 ir daugiamandatėje apygardoje sąraše Nr. 99.

Juozas Tumosas Naujosios sąjungos (socialliberalai) kandidatas į LR Seimo narius vienmandatėje Skuodo -Mažeikių rinkiminėje apygardoje Nr. 37 ir daugiamandatėje apygardoje sąraše Nr. 25.

Jadvyga Dzencevičienė Naujosios sąjungos (socialliberalai) kandidatas į LR Seimo narius vienmandatėje Trakų Elektrėnų rinkiminėje apygardoje Nr. 58 ir daugiamandatėje apygardoje sąraše Nr. 56.

Stanislava Valatkevičienė Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos kandidatė į LR Seimo narius vienmandatėje Skuodo -Mažeikių rinkimų apygardoje Nr.37 ir daugiamandatėje rinkimų apygardoje sąraše Nr. 96.

Eglė Plikaitienė Tėvynės sąjungos krikščionių demokratų kandidatas į LR Seimo narius daugiamandatėje apygardoje sąraše Nr.107.

Gedvydas Celiešius Tvarka ir teisingumas kandidatas į LR Seimo narius daugiamandatėje apygardoje sąraše Nr.102.

Irena Lunskienė LSDP kandidatas į LR Seimo narius daugiamandatėje apygardoje sąraše Nr.70

Nikolajus Gusevas LSDP kandidatas į LR Seimo narius daugiamandatėje apygardoje sąraše Nr.127.

Gintaras Gružauskas Naujosios sąjungos (socialliberalai) kandidatas į LR Seimo narius daugiamandatėje apygardoje sąraše Nr.87.

Sigitas Bankauskas Darbo partijos+jaunimas kandidatas į LR Seimo narius daugiamandatėje rinkimų apygardoje sąraše Nr.98.


Kviečiame balsuoti už šiuos kandidatus.


Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.