Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Tauragės apskrities savivaldybių seniūnų sueiga

2019-11-18

 

Lapkričio 14 d. Pagėgiuose vyko Tauragės apskrities Pagėgių, Tauragės, Šilalės, Jurbarko savivaldybių seniūnų sueiga, į kurią susirinko daugiau nei 30 regiono seniūnų ir jų pavaduotojų, taip pat dalyvavo apskrities savivaldybių merai, merų pavaduotojai, administracijos direktoriai, administracijos direktorių pavaduotojai, kiti svečiai.

Į Pagėgių savivaldybės Kultūros centro salę susirinkusius seniūnų sueigos dalyvius pasveikino renginio organizatoriai – Pagėgių savivaldybės seniūnai, pristatė šventėje dalyvaujančius svečius, pakvietė kartu sugiedoti „Tautišką giesmę“.

Atvykusius į renginį sveikino Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir linkėjo puikios viešnagės Pagėgių krašte, nuoširdaus bendradarbiavimo ir kvietė vėl atvykti į Pagėgius. Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Mažutienė pristatė Pagėgių savivaldybę, jos seniūnijas.

Sveikinimo žodį taip pat tarė Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Daivaras Rybakovas, Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Osvaldas Šarmavičius, muzikinį sveikinimą Jurbarko krašto vardu dovanojo Jurbarko rajono savivaldybės Girdžių seniūnijos seniūnas Mindaugas Dilys.

Lietuvos šaulių sąjungos išeivijoje valdybos narys, Mažosios Lietuvos mylėtojas, bendrų projektų, įamžinant Mažosios Lietuvos istorijos įvykius partneris Ernestas Lukoševičius pasveikino seniūnų sueigos dalyvius, atvykusius į šį kraštą, pasakė patriotinę kalbą apie tarnystę žmogui ir Lietuvai.

Sueigos metu įžvalgomis apie seniūnijos įtaką teikiant paslaugas vietos bendruomenei dalinosi Tauragės rajono savivaldybės Mažonų seniūnijos seniūnas Jonas Samoška. Mykolo Riomerio universiteto prof. Dr. Saulius Nefas kalbėjo apie gyventojų, vietos bendruomenių ir seniūnaičių vaidmenį formuojant socialinį kapitalą ir apie tai, kokios savivaldos reikia.

Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Kęstutis Vilkauskas pristatė planuojamus vietos savivaldos pokyčius seniūnijų lygmenyje.

Susitikime taip pat diskutuota apie seniūnų veiklą, aptartos problemos, su kuriomis susiduriama jų darbe, dalintasi gerąja patirtimi.

Po pranešimų ir pristatymų, VSAT Pagėgių pasienio rinktinės vadas pulkininkas Rimantas Timinskis priėmė seniūnų sueigos dalyvius VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje, pasveikino atvykusius į Pagėgių kraštą, pristatė rinktinės veiklą, pakvietė apžiūrėti rinktinėje esantį muziejų. Sienos kontrolės skyriaus viršininkas Laimonas Pocius pristatė Pagėgių pasienio rinktinės struktūrinius padalinius, apibūdino saugomą valstybės sienos ruožą, pasienio kontrolės punktų veiklą, taip pat kalbėjo apie bendradarbiavimą su kitomis tarnybomis, savivaldybėmis.

Svečiai taip pat nuvyko pasivaikščioti po legendomis ir padavimais garsėjantį Rambyno kalną, lankėsi Rambyno regioninio parko Lankytojų centre, Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejuje bei Vilkyškių evangelikų liuteronų bažnyčioje.


 


 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.