Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Gera žinoti kad mus girdi ir kad mūsų darbai yra realūs.

2019-03-20

 

2019 m. kovo 15 d. Susisiekimo ministerijoje vyko nuolatinės Kelių priežiūros ir plėtros programos komisijos posėdis, kuriame dalyvavo viceprezidentas Gintas Jasiulionis.
Posėdyje buvo pateikta 2018 m. Kelių priežiūros ir plėtros programos įgyvendinimo ataskaita, kurią pristatė Kelių direkcijos vadovas V. Andrejevas. Taip pat buvo pristatyta 2019 m. Kelių priežiūros ir plėtros programos sąmata, bei aptarti kiti klausimai. Džiugu, kad praėjusių metų LSSA iniciatyva buvo sukurta specialioji programa, pagal kurią Savivaldybėms priklausančių žvyrkelių asfaltavimui jau šiais metais yra skirta 10 mln. eurų.
Ir dar viena džiugi naujiena tai, kad prie šios iniciatyvos dar šiais metais planuoja prisijungti ir Žemės ūkio ministerija (šiuo metu šis klausimas yra derinamas su ES institucijomis) ir dar šiais metais planuojama iš Europos Sąjungos skiriamų lėšų skirti papildomai 10 mln. eurų tų pačių, Savivaldybėms priklausančių žvyrkelių asfaltavimui. Viso, galutiniame rezultate, šiems metams turėtų būti skirta 20 mln. eurų.

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.