Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Padėkos renginys Vyriausybėje

2018-11-07

 

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis į Vyriausybės rūmų Didžiojają salę sukvietė  seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ finalinio nugalėtojus seniūnus ir seniūnijų atstovus.

Ministras Pirmininkas:
„Dažnai lankydamasis mūsų krašto miestuose ir miesteliuose, į Vilnių parsivežu ne tik sprendimų reikalaujančių klausimų, bet ir daug žmonių nuoširdumo bei idėjų. Kiekvieno vizito metu įsitikinu, kad bendruomeniškumas – didžiausia jėga, kuri leidžia mums kurti Lietuvą tokią, kokią norime ją matyti ateityje. Nacionalinis seniūnijų konkursas – puikus atspindys, kiek daug gali nuveikti seniūnijos, vienydamos bendruomenes prasmingoms veikloms“,- sakė premjeras.
Vyriausybės vadovas pasidžiaugė, kad seniūnijų bendruomenės gerbia ir puoselėja savo istoriją: statomi ir renovuojami paminklai savanoriams, išsivadavimo kovų dalyviams, tremtiniams, gaivinami tradiciniai amatai, kuriami kultūrinio turizmo maršrutai, vykdomos edukacinės programos įvairaus amžiaus žmonėms.
Premjeras padėkojo konkurso dalyviams už  aktyvumą ir palinkėjo sėkmės ateityje įgyvendinant  įvairius projektus.
Konkursas „Valstybę kuriame mes“ yra Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos  sudėtinė dalis.  Konkurso tikslas – sutelkti Lietuvos seniūnijas kultūrinėms, pilietinėms iniciatyvoms, stiprinančioms valstybingumą. Seniūnijos varžosi dėl nominacijų: už pilietinę iniciatyvą valstybės stiprinimo labui, už tautinės savimonės puoselėjimą, už kūrybiškumo ugdymą, už saugią Lietuvą.

Kalbėjo asociacijos prezidentas Kęstutis Vilkauskas. Jis padėkojo Premjerui, ministrams, vertinimo komisijos nariams ir seniūnams už konkurso organizavimą.

Kalbėjo Kultūros, Žemės ūkio ir Socialinės apsaugos ir darbo ministrai.

Ministras Pirmininkas trisdešimt dvi seniūnijas apdovanojo padėkos raštais. Ministrai Liana Ruokytė-Jonsson, Linas Kukuraitis ir Giedrius Siurplys seniūnams įteikė  dailininkės Linos Kalinauskaitės sukurtą Šimtmečio medalius.

Dalyviams grojo “SUBTILU-Z”, šoko ir dainavo  ansamblis “Lietuva”

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.