Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Rėkyvoje burzgė vandens motociklai

0000-00-00
 

 

Vandens šventė - viena linksmiausių vasaros pramogų Rėkyvoje. Šįkart šventėje netrūko koncertų, sporto žaidynių ir geros nuotaikos.

Savaitgalį Rėkyvoje vyko jau devintoji Vandens šventė, į kurią susirinko apie tūkstantį žmonių. Rėkyvos kultūros namų organizuojamame tradicija tapusiame renginyje netrūko pramogų šventės dalyviams. Parodomąsias varžybas rodė Šiaulių miesto buriuotojų klubo nariai, lenktyniavo sporto klubo „Buliai" vandens motociklininkai. Koncertavo žinomi Lietuvos muzikos atlikėjai, vyko sporto žaidimai, varžybos paplūdimyje ir vandenyje vaikams bei suaugusiems. Vandens šventės dalyvius iškilmingai pasveikino vandens motociklais į Rėkyvos ežero krantą atplukdytas džinsuotas Neptūnas su žavinga undine. Šventės scenoje pasirodė ir sporto studijos „Gylys" kultūrizmo atstovai.

Tą patį savaitgalį Rėkyvoje vyko tarptautinė buriavimo regata Olego Truchano taurei laimėti. Į varžybas atvyko 65 buriuotojai iš Lietuvos, Švedijos, Latvijos ir Estijos. Geriausiai šiauliečiams sekėsi kadetų klasėje - visas tris prizines vietas užėmė Šiaulių jachtų klubo atstovai. Burlenčių varžybose pergalę šventė biržietis Vitalijus Jasiūnas. Dvi dienas turėjusi trukti buriavimo regata įvyko tik paskutinę dieną - sekmadienį, nes šeštadienį vėjas buvo per silpnas.

 

Rėkyvos seniūnijos informacija(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.