Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Naujienos

  Parduok naudojimui netinkamą automobilį ir gauk dviratįŠiaulių miesto savivaldybė, Gamintojų ir Importuotojų Asociacija (GIA) bei Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacija įgyvendina projektą „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose"
 
  2013 m. birželio 22 d. (šeštadienį) kviečiame į Joninių šventę prie Rėkyvos ežeroP r o g r a m a19.00 val. šventės atidarymas. Jonų ir Janinų sveikinimai. Kauno koncertinės įstaigos muzikos ansamblio ,,AINIAI" koncertas. 20.00 val. ansamblio ,,Jonis"
 
Šių metų gegužės 10 dienos popietę Rėkyvos seniūnijos gyventojai kartu su AB "Lesto", sporto mokyklos "Atžalynas" darbuotojais ir narais švarino Rėkyvos ežero pakrantę, miško parko teritoriją, vaikų žaidimų aikštelę "Zuikinė"
 
Gegužės 8 d. Lietuvos Respublikos Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, surengė diskusiją „Daugiabučių gyvenamųjų namų administravimas: problemos ir sprendimai". Diskusija buvo inicijuota, atsižvelgiant į gyventojų pastabas dėl daugiabučių gyvenamųjų
 
2013-05-10 Svečias iš JAV
  Gegužės 10 d. Rėkyvos seniūnijoje svečiavosi „Omaha Friends of Šiauliai" komiteto pirmininkas Gediminas Murauskas. Pokalbio metu buvo aptartas Rėkyvos progimnazijos bendradarbiavimas su Omahos miesto Belvedere Magnet mokykla. Vizito metu svečias iš JAV ir Rėkyvos
 
(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.